Zaposleni

Kompetentna in proaktivna ekipa

Zaposleni

Zadovoljni, kompetentni in dobro usposobljeni kadri

Uspešnost podjetja B2 gradimo na zadovoljnih, kompetentnih in dobro usposobljenih kadrih. Ponosni smo, ker pripadamo kolektivu, ki z medsebojnim sodelovanjem, inovativnostjo in strokovnostjo izvaja poslanstvo podjetja, sledi viziji in uresničuje zastavljene cilje.
V B2 nas je 37 redno zaposlenih. Imamo tudi veliko stalnih zunanjih sodelavcev in podizvajalcev, saj je zaradi načina dela na šolah za odrasle večina predavateljev in profesorjev zunanjih sodelavcev.

Vodstvo

Lastniki podjetja in člani skupščine so Julija Lapuh Bele, Darko Bele in Jože Smolnikar. Direktorja podjetja B2 sta Julija Lapuh Bele in Darko Bele.
Vodstvo se zaveda, da so ključni za uspeh podjetja njegovi zaposleni, zato v B2 gradimo na zadovoljnih, usposobljenih in strokovnih sodelavcih, ki tudi sami sledimo sloganu Znanje za uspeh in načelu vseživljenjskega učenja.

dr. Julija Lapuh Bele

01/ 2444 200 | julija.bele@b2.eu

Darko Bele

01/ 2444 200 | darko.bele@b2.eu

Jože Smolnikar

01/ 2444 219 | joze.smolnikar@b2.eu

Ekipa zaposlenih

Sodelavci ustvarjamo dolgoročne odnose s strankami in skrbimo, da se podjetje B2 že od ustanovitve dalje nenehno razvija in raste. Naše dolgoročno sodelovanje temelji na prijaznosti, strpnosti, spoštovanju različnosti in vsestranski dobronamernosti. Tak odnos gradimo tudi s partnerji.

David Rozman

01/ 2444 201 | david.rozman@b2.eu

Lidija Weis

01/ 2444 207 | lidija.weis@b2.eu

Helena Miš Šmalc

01/ 2444 218 | helena.mis@b2.eu

Marko Pavlič

01/ 2444 212 | marko.pavlic@b2.eu

Rok Pirnat

01/ 2444 211 | rok.pirnat@b2.eu

Marko Pavlišič

01/ 2444 216 | marko.pavlisic@b2.eu

Jana Jelenc Babič

01/ 2444 203 | jana.jelenc@b2.eu

Maja Ravnikar

01/ 2444 202 | maja.ravnikar@b2.eu

Nika Loparič

01/ 2444 201 | nika.loparic@b2.eu

Polona Bračič

01/ 2444 206 | polona bracic@b2.eu

Boštjan Jarc

02/ 2345 280 | bostjan.jarc@b2.eu

Peter Kirič

01/ 2444 208 | peter.kiric@b2.eu

Matic Pipan

Dani Škrobar

02/ 2345 289 | dani.skrobar@b2.eu

Aleksander Savnik

01 3204 503 | aleksander.savnik@b2.eu

Vedran Anžin Lončarić

01/ 2444 209 | vedran.loncaric@b2.eu

Vlado Seničar

01/ 2444 209 | vlado.senicar@b2.eu

Samo Debevec

01/ 2444 224 | samo.debevec@b2.eu

Adriana Mihelič

01/ 3204 808 | adriana.mihelic@b2.eu

Tadeja Rozman

Katja Kranjc

01/ 2444 210 | katja.kranjc@b2.eu

Milka Vaupotič

01/ 2444 220 | milka.vaupotic@b2.eu

Mojca Avbelj Korošec

Polona Zega

01/ 2444 217 | polona.zega@b2.eu

Brigita Rajter

02/ 2345 286 | brigita.rajter@b2.eu

Valerija Ferlinc

02/ 2345 290 | valerija.ferlinc@b2.eu

Sanja Delić

01/ 2444 214 | sanja.delic@vspv.si

Sara Sluga

01/2444 227 | sara.sluga@vspv.si

Primož Jarc

01/ 2444 225 | primoz.jarc@b2.eu

Draga Kos

01/ 2444 226 | draga.kos@b2.eu

Jure Zorko

01/ 2444 215 | jure.zorko@b2.eu

Bojana Korošec

01/ 3204 502 | bojana.korosec@b2.eu

Matej Mušič

01/ 3204 809 | matej.music@b2.eu

Mateja Makše

01/ 3204 809 | mateja.makse@b2.eu

Aljoša Željeznov

01/ 3204 501 | aljosa.zeljeznov@b2.eu

Neža Dimec

Rok Godec

Andreja Hudej

Edin Baljubašić

Barbara Bojc

01/ 2444 200 | barbara.bojc@b2.eu