Zaposleni

Kompetentna in proaktivna ekipa

Zaposleni

Zadovoljni, kompetentni in dobro usposobljeni kadri

Uspešnost podjetja B2 gradimo na zadovoljnih, kompetentnih in dobro usposobljenih kadrih. Ponosni smo, ker pripadamo kolektivu, ki z medsebojnim sodelovanjem, inovativnostjo in strokovnostjo izvaja poslanstvo podjetja, sledi viziji in uresničuje zastavljene cilje.
V B2 nas je 37 redno zaposlenih. Imamo tudi veliko stalnih zunanjih sodelavcev in podizvajalcev, saj je zaradi načina dela na šolah za odrasle večina predavateljev in profesorjev zunanjih sodelavcev.

Vodstvo

Lastniki podjetja in člani skupščine so Julija Lapuh Bele, Darko Bele in Jože Smolnikar. Direktorja podjetja B2 sta Julija Lapuh Bele in Darko Bele.
Vodstvo se zaveda, da so ključni za uspeh podjetja njegovi zaposleni, zato v B2 gradimo na zadovoljnih, usposobljenih in strokovnih sodelavcih, ki tudi sami sledimo sloganu Znanje za uspeh in načelu vseživljenjskega učenja.

dr. Julija Lapuh Bele

01/ 2444 200 | julija.bele@b2.eu

Darko Bele

01/ 2444 200 | darko.bele@b2.eu

Jože Smolnikar

01/ 2444 219 | joze.smolnikar@b2.eu

Ekipa zaposlenih

Sodelavci ustvarjamo dolgoročne odnose s strankami in skrbimo, da se podjetje B2 že od ustanovitve dalje nenehno razvija in raste. Naše dolgoročno sodelovanje temelji na prijaznosti, strpnosti, spoštovanju različnosti in vsestranski dobronamernosti. Tak odnos gradimo tudi s partnerji.

David Rozman

01/ 2444 201 | david.rozman@b2.eu

Lidija Weis

01/ 2444 207 | lidija.weis@b2.eu

Helena Miš Šmalc

01/ 2444 218 | helena.mis@b2.eu

Marko Pavlič

01/ 2444 212 | marko.pavlic@b2.eu

Rok Pirnat

01/ 2444 211 | rok.pirnat@b2.eu

Maja Ravnikar

01/ 2444 202 | maja.ravnikar@b2.eu

Jana Jelenc Babič

01/ 2444 203 | jana.jelenc@b2.eu

Boštjan Jarc

02/ 2345 280 | bostjan.jarc@b2.eu

Nika Loparič

01/ 2444 201 | nika.loparic@b2.eu

Polona Bračič

01/ 2444 206 | polona bracic@b2.eu

Dani Škrobar

02/ 2345 289 | dani.skrobar@b2.eu

Primož Jarc

01/ 2444 225 | primoz.jarc@b2.eu

Brigita Rajter

02/ 2345 286 | brigita.rajter@b2.eu

Barbara Bojc

01/ 2444 200 | barbara.bojc@b2.eu

Sanja Delić

01/ 2444 227 | sanja.delic@vspv.si

Katja Kranjc

01/ 2444 210 | katja.kranjc@b2.eu

Milka Vaupotič

01/ 2444 220 | milka.vaupotic@b2.eu

Valerija Ferlinc

02/ 2345 290 | valerija.ferlinc@b2.eu

Edin Buljubašić

01/ 2444 202 | edin.buljubasic@b2.eu

Polona Zega

01/ 2444 217 | polona.zega@b2.eu

Matic Pipan

01/ 3204 808 | matic.pipan@b2.eu

Vedran Anžin Lončarić

01/ 2444 209 | vedran.loncaric@b2.eu

Adriana Mihelič

01/ 3204 808 | adriana.mihelic@b2.eu

Tadeja Rozman

01/ 2444 202 | tadeja.rozman@b2.eu

Jure Zorko

01/ 2444 215 | jure.zorko@b2.eu

Samo Debevec

01/ 2444 224 | samo.debevec@b2.eu

Draga Kos

01/ 2444 226 | draga.kos@b2.eu

Peter Kirič

01/ 2444 208 | peter.kiric@b2.eu

Vlado Seničar

01/ 2444 209 | vlado.senicar@b2.eu

Aljoša Željeznov

01/ 2444 223 | aljosa.zeljeznov@b2.eu

Mateja Makše

01/ 3204 809 | mateja.makse@b2.eu

Mojca Avbelj Korošec

Andreja Hudej

01/ 2444 202 | andreja.hudej@b2.eu

Bojana Korošec

01/ 3204 502 | bojana.korosec@b2.eu

Matej Mušič

01/ 3204 809 | matej.music@b2.eu

Rok Godec

01/ 2444 202 | rok.godec@b2.eu

Aleksander Savnik

01/ 3204 503 | aleksander.savnik@b2.eu

Neža Dimec

01/ 2444 211 | neza.dimec@b2.eu

Sara Sluga

01/2444 214 | sara.sluga@vspv.si

Tomaž Dular

01/ 2444 211 | tomaz.dular@b2.eu

Nina Vigec

02/ 2345 280 | nina.vigec@b2.eu

Jakob Kastelic

01/ 2444 202 | jakob.kastelic@b2.eu

Danijela Magaš

01/ 2444 202 | danijela.magas@b2.eu

Špela Povrženič

01/ 2444 211 | spela.povrzenic@b2.eu

Vid Smrke

01/ 2444 211 | vid.smrke@b2.eu

Armin Komić

01/ 3204 808 | armin.komic@b2.eu

Tomas Štefe

01/ 3204 808 | tomas.stefe@b2.eu

Tamara Vovk

01/ 2444 223 | tamara.vovk@b2.eu

Barbara Vrhovnik

01/ 2444 202 | barbara.vrhovnik@b2.eu

Luka Okorn

01/ 3204 502 | luka.okorn@b2.eu