Kontakt

Pri nas niste
nikoli sami!

Kontakt

Lokacija in delovni čas

Ljubljana

Za vsa vprašanja smo vam z veseljem na voljo vsak delovni dan po telefonu ali na lokaciji od 8. do 16. ure.


Tržaška cesta 42
1000 Ljubljana

T: 01/ 2444 220
M: info@b2.eu

Maribor

Za vsa vprašanja smo vam z veseljem na voljo vsak delovni dan po telefonu ali na lokaciji od 8. do 16. ure.


Glavni trg 17
2000 Maribor

T: 02/ 2345 280

Računalniški tečaji

Jana Jelenc Babič

01/ 2444 203 | jana.jelenc@b2.eu

Maja Ravnikar

01/ 2444 202 | maja.ravnikar@b2.eu

Eva Vidic

01/ 2444 201 | eva.vidic@b2.eu

E-izobraževanje za podjetja

Marko Pavlič

01/ 2444 212 | marko.pavlic@b2.eu

Boštjan Jarc

02/ 2345 280 | bostjan.jarc@b2.eu

Aleksander Savnik

01/ 3204 503 | aleksander.savnik@b2.eu

Poslovna analitika

Rok Pirnat

01/ 2444 211 | rok.pirnat@b2-bi.com

Luka Okorn

01/ 3204 505 | luka.okorn@b2-bi.com

Helena Miš Šmalc

01/ 2444 218 | helena.mis@b2.eu

Microsoft 365 storitve

Nika Loparič

01/ 3204 507 | nika.loparic@b2.eu

Rok Godec

01/ 3204 508 | rok.godec@b2.eu

Helena Miš Šmalc

01/ 2444 218 | helena.mis@b2.eu

Danijela Magaš

01/ 3204 508 | danijela.magas@b2.eu

Srednja in višja šola

Katja Kranjc

01/ 2444 210 | katja.kranjc@b2.eu

Milka Vaupotič

01/ 2444 220 | milka.vaupotic@b2.eu

Polona Zega

01/ 2444 217 | polona.zega@b2.eu

Valerija Ferlinc

02/ 2345 290 | valerija.ferlinc@b2.eu

Visoka šola za poslovne vede - VŠPV

Sanja Delić

01/ 2444 227 | sanja.delic@vspv.si

Sara Sluga

01/2444 214 | sara.sluga@vspv.si

Katarina Aškerc

01/ 3207 411 | katarina.askerc@vspv.si

Računovodstvo

Barbara Bojc

01/ 2444 200 | barbara.bojc@b2.eu