Kontakt

Pri nas niste
nikoli sami!

Kontakt

Lokacija in delovni čas

Sedež podjetja

Za vsa vprašanja smo vam z veseljem na voljo vsak delovni dan po telefonu ali na lokaciji od 8. do 16. ure.

B2 d.o.o.
Tržaška cesta 42
1000 Ljubljana

T: 01/ 2444 202
M: info@b2.eu

Podružnica

Za vsa vprašanja smo vam z veseljem na voljo vsak delovni dan po telefonu ali na lokaciji od 8. do 16. ure.

B2 Maribor
Glavni trg 17
2000 Maribor

T: 02/ 2345 280

Računalniški tečaji

Jana Jelenc Babič

01/ 2444 203 | jana.jelenc@b2.eu

Maja Ravnikar

01/ 2444 202 | maja.ravnikar@b2.eu

Nika Loparič

01/ 2444 201 | nika.loparic@b2.eu

E-izobraževanje za podjetja

Marko Pavlič

01/ 2444 212 | marko.pavlic@b2.eu

Boštjan Jarc

02/ 2345 280 | bostjan.jarc@b2.eu

Poslovna analitika

Rok Pirnat

01/ 2444 211 | rok.pirnat@b2.eu

Helena Miš Šmalc

01/ 2444 218 | helena.mis@b2.eu

Srednja in višja šola

Katja Kranjc

01/ 2444 210 | katja.kranjc@b2.eu

Milka Vaupotič

01/ 2444 220 | milka.vaupotic@b2.eu

Polona Zega

01/ 2444 217 | polona.zega@b2.eu

Mojca Avbelj Korošec

Valerija Ferlinc

02/ 2345 290 | valerija.ferlinc@b2.eu

Visoka šola za poslovne vede - VŠPV

Sanja Delić

01/ 2444 214 | sanja.delic@vspv.si

Računovodstvo

Barbara Bojc

01/ 2444 200 | barbara.bojc@b2.eu